KarSaz Hukuk Bürosu: Profesyonel Hukuk Danışmanlığı İstanbul

KarSaz Hukuk Bürosu bünyesinde yer alan avukatların her birinin uzmanlık alanları doğrultusunda müvekkillere danışmanlık eder. Hukuki danışmanlık verilen şahıs ve şirketlerin hukuki her türlü problemleri ile ilgilenip özellikle yatırım projeleri ve işin yürütülmesi için gerekli diğer sözleşmelerin takip ve tadili ile düzenlenmesi hususunda gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

Büromuz hukuki danışmanlığını üstlendiği şirket ve şahısların hukuki ihtilafları ile ilgilendiği gibi kendilerini hukuki gelişmelerden ve mevzuattaki değişikliklerden haberdar etmektedir. Ayrıca Karsaz bünyesinde fikri ve sınai mülkiyet danışmanlık hizmetleri de sağlanmaktadır. Şirketlerin her türlü hukuki sebepten kaynaklanan davalarının ve alacak değerlendirme ve yapılandırmaları gerçekleştirilmektedir. Halen müvekkillerimiz arasında Türkiye'nin önde gelen şirketleri bulunmaktadır. Ayrıca yabancı şirket ve şahısların Türkiye'deki hukuki ihtilafları özellikle dava ve alacaklarının takibi yapılmaktadır.

 

MAKALELER

FAALİYET ALANLARIMIZ

TİCARET HUKUKU
     Şirketler Hukuku
     Bankacılık Hukuku
     Sigorta Hukuku
     Rekabet Hukuku
     Marka-Patent Hukuku
BORÇLAR HUKUKU
     Sözleşmeler Hukuku
İCRA ve İFLAS HUKUKU
İŞ HUKUKU
MEDENİ HUKUK
     Aile Hukuku
     Gayrimenkul Hukuku
CEZA HUKUKU
İDARE HUKUKU

Karsaz Profesyonel Hukuk Danışmanlık ve Avukatlık Bürosu İstanbul

Karsaz Hukuk Bürosu, İstanbul'da hukuk danışmanlığı ve alanında uzman tecrübeli avukat kadrosu ile avutlatlık hizmetleri vermektedir. Geniş bir hukuk yelpazesi içinde çeşitli uyuşmazlıkları takip etmekteyiz. Şirket hukuku alanında, tanınmış ulusal ve uluslararası şirketlere profesyonel hukuk danışmanı olarak hizmet vermekteyiz. Avukatlık ve hukuk danışmanlık şirketleri, hukuki ihtilafları çözmenin yanısıra, bu ihtilafların ortaya çıkmasını da engeller nitelikte olmalıdır. Avukatlık ve hukuk büroları, müvekkillerinin hukuki işlerine, hızlı ve etkili sonuç alınabilecek alternatif çözüm yolları sunmalıdır.