Kadromuz

AVUKAT BÜLENT SAZ

 

AVUKAT TEZCAN SAZ

Av. Bülent SAZ, KARSAZ Hukuk Bürosunda ortak avukattır. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1995 yılı mezunudur. 2006 ve 2007 yıllarında Amerika’ da bulunan William Marsh Rice University’ de İngilizce eğitimi almıştır. Yoğun tecrübelerinin bulunduğu Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul, Enerji Piyasası, Miras, Sözleşmeler alanında yerli ve yabancı birçok müvekkili temsil etmektedir. Türkiye ve dünyadaki güncel mevzuat değişikliklerini yakından takip etmekte ve bu doğrultuda birçok hukuki seminer ve konferansa katılmaktadır. İstanbul Barosuna 22826 sicil numarası ile kayıtlıdır.

Yabancı Dil: İngilizce ve Arapça

E-Posta: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Av. Tezcan SAZ, KARSAZ Hukuk Bürosunun kurucu ortaklarındandır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1999 yılı mezunudur. Özellikle Ticaret Hukuku, Sigorta Hukuku, Bankacılık Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Tüketici Hukuku ve İş Hukuku alanlarında yoğun olarak çalışmaktadır. Ulusal ve Uluslar arası birçok hukuki seminere ve uluslararası mesleki platformlara katımlı mevcuttur. Uzmanı olduğu alanlarda yerli ve yabancı birçok müvekkili temsil etmektedir. İstanbul Barosuna 24898 sicil numarası ile kayıtlıdır.

Yabancı Dil: Arapça

E-Posta: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


AVUKAT SEDAT KAR

 

AVUKAT ŞULE DİLMAÇ

Av. Sedat KAR, KARSAZ Hukuk Bürosunun kurucu ortaklarındandır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1999 yılı mezunudur. Yüksek tecrübe ve birikim sahibi olduğu Ticaret Hukuku, Şirketler, Yatırımlar, İş Hukuku, Türk ve yabancı müvekkillerin özellikle uluslararası ticari işlem ve girişimleri ile Fikri ve Sınai mülkiyet alanlarında çalışmalar göstermektedir. Ulusal ve Uluslar arası birçok hukuki seminere katımlı mevcuttur. İstanbul Barosuna 24581 sicil numarası ile kayıtlıdır.

Yabancı Dil: İngilizce ve Arapça

E-Posta: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Av. Şule (CAN) DİLMAÇ, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2008 yılı mezunudur. Yüksek Lisans eğitimi Marmara Üniversitesi Özel Hukuk alanında gerçekleştirmiştir. Tanınmış Marka konusunda tez çalışmalarında bulunmuştur. 2009 yılında Amerika’ da bulunan William Mitchell College Of Law’ da Uzlaşma ve Tahkim (Alternative Dispute Resolution) eğitimi almıştır. Avukat Şule (CAN) DİLMAÇ, KARSAZ Hukuk Bürosunda, özellikle Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku, Sözleşmeler, İş Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında çalışmalar gerçekleştirmektedir. Marka vekilidir. İstanbul barosuna 38983 sicil numarası ile kayıtlıdır.

Yabancı Dil: İngilizce

E-Posta: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


DANIŞMAN AVUKAT CEMAL DİRİK

 

AVUKAT ÖZGE TÜTÜNCÜ

Emekli Yargıtay üyesi, Türkiye’ nin çeşitli il ve ilçelerinde savcılık ve hakimlik yaptıktan sonra Yargıtay 7. Hukuk Dairesi'ne üye olarak seçildi. Yargıtay'dan emekli olduktan sonra hukuki danışmanlık yapmaya başladı. Halen büyük şirketlere hukuki danışmanlık yapmakta olup, Yargıtay onursal üyesidir.

 

 

 

Avukat Özge TÜTÜNCÜ, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2014 mezunudur. Karsaz Hukuk bürosunda özellikle İcra- İflas Hukuku, Şirketler Hukuku, İş Hukuku alanında çalışmaktadır. Yerli ve yabancı müvekkillerin Türkiye’ deki alacaklarının tahsili amaçlı icra takiplerinde borçluya ait tüm menkul, gayrimenkul ile üçüncü kişilerdeki hak ve alacakların tespiti amaçlı kapsamlı araştırmalar yapmaktadır. İstanbul Barosuna 51762 Baro sicil numarasıyla kayıtlıdır.

Yabancı Dil: İngilizce

AYLA ÇİKLER

Karsaz Hukuk Bürosu koordinasyon asistanı olup, danışmanlık hizmeti sağlanan müvekkiller ile iletişim ve ofis içi işleyiş üzerine çalışmaktadır.